WIZJA

Jesteśmy grupą złożoną z podmiotów wielokulturowych.

Projektujemy i wytwarzamy produkty i rozwiązania, które przewidują i spełniają oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Mając na celu poprawę jakości życia, nasze zasoby służą zapewnieniu komfortu, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa.

Nasze refleksje i działania mają na celu długoterminowy zrównoważony rozwój i mają na względzie dobro naszych klientów, pracowników i dostawców.

WARTOŚCI

Mężczyźni i kobiety Compin są sercem naszej firmy. Są kluczem do naszego sukcesu. Wierzymy w wartość osoby, niezależnie od zajmowanej przez nią pozycji. Zobowiązujemy się do przestrzegania zasad prawości, otwartości i wymiany jako podstawy naszych relacji.

Zachęcamy do pracy zespołowej i pracy na wszystkich poziomach organizacyjnych firmy.

Radzimy każdemu rozwinąć zdolność zaangażowania i wykazać się inicjatywą.

Nasze relacje zawodowe budujemy odpowiedzialnie, długofalowo i w interesie wszystkich stron.

WYTYCZNE

Utwórz zgodność
Przyciągaj, rozwijaj i łącz talenty. Mów jednym głosem.

Zachęcaj do wymiany poglądów, zabierania głosu
Promój wymianę informacji, doceniaj wyniki i przyjmuj krytykę.

Bądź otwarty na zmiany
Zakwestionuj istniejące ramy bez uprzedzeń.

Oferuj wsparcie, miej ducha współpracy, buduj zaufanie
Pomagaj innym, nie oczekując niczego w zamian, zrób pierwszy krok, pozwól innym wyrazić siebie i umiej słuchać.

Stymuluj inicjatywę i innowacje
Zaakceptuj prawo do popełniania błędów i ucz się na nich.

OFERTY PRACY

Główne zadania to:

Stały i aktywny kontakt z klientami – budowanie i wzmacnianie relacji poprzez proaktywne podejście

Codzienny kontakt z innymi działami Compin Polska: logistyką, zaopatrzeniem, finansami i produkcją

Rejestracja w systemie i bieżąca aktualizacja zamówień, PR i zamówień wewnętrznych od Compin Evreux i klientów wewnętrznych

Rejestracja w systemie zamówień wewnętrznych oraz nadzór nad statusem bazy danych

Tworzenie i aktualizacja cen sprzedaży w systemie na podstawie danych z działu księgowości

Modyfikacja danych w systemie (daty, ilość, taryfy, liczba zamówień) i kontrola dokładności danych

Tworzenie raportów OTIF

Zarządzanie efektywnością przepływu zamówień

Oczekujemy:

Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana znajomość języka francuskiego

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Ukończone studia wyższe

Umiejętności rozwiązywania problemów, dbałość o szczegóły

Dobre umiejętności komunikacyjne

Bardzo dobra znajomość programów: Excel, PowerPoint

Nowym Pracownikom oferujemy:

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą

Pracę w międzynarodowym środowisku

Bogaty pakiet socjalny dofinansowany przez pracodawcę: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Miła atmosfera pracy

Planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu

Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową

Podejmowanie działań natychmiastowych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych

Tworzenie programów naprawczych, korygujących i doskonalących w ramach działu i systemu ISO 9001 i ISO TS 22163

Tworzenie, organizowanie, wdrażanie procedur oraz instrukcji w Dziale Jakości i w firmie

Rozwijanie jakości wyrobów i procesów

Organizowanie szkoleń dla pracowników

Tworzenie i wdrażanie standardów jakościowych zgodnie z polityką jakości w organizacji

Nadzór nad przestrzeganiem systemów i technik zapewnienia jakości

Kontrola jakości produktów gotowych

Podejmowanie działań prewencyjnych oraz korygujących

Podejmowanie działań na rzecz obniżania kosztów przedsiębiorstwa przez rozwój produkcji

Zarządzanie wskaźnikami jakości (produkcja)

Oczekujemy:

Wykształcenia wyższego technicznego

Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

Znajomości pakietu MS Office

Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

Umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym (suwmiarka, mikrometr)

Praktycznej znajomości narzędzi jakości (Ishikawa, karta kontrolna, Pareto…)

Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności oraz samodzielności

Umiejętności pracy w zespole

Umiejętności analitycznego myślenia

Otwartości na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska:

Montowanie elementów foteli (przemysł kolejowy),

Obsługa narzędzi pneumatycznych,

Praca w autonomicznych zespołach, nie na linii produkcyjnej – nie monotonna

Praca 2-zmianowa

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na produkcji,

Umiejętność obsługi narzędzi pneumatycznych,

Zdolności manualne

Dyspozycyjność i sumienność,

Oferujemy:

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,

Pracę w międzynarodowym środowisku,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Bogaty pakiet socjalny: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy „pod Gruszą”, karty przedpłacone na Święta, paczki świąteczne dla dzieci pracowników,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

Miła atmosfera pracy.

    DOŁĄCZ SWOJE CV

    DOŁĄCZ SWÓJ LIST MOTYWACYJNY (OPCJONALNIE)